• Naprostá špička v oboru, lídr na poli technologického vývoje, technických inovací, nových řešení a výroby

 

Dodavatel do prvovýroby pro všechny modely značky Ferrari, dále třeba pro vozy Mercedes, Audi, Volswagen, BMW, Ford, Fiat, Nissan a cca 35 dalších největších výrobců

 

Brzdové sady Brembo Gran Turismo

Řada Brembo Gran Turismo jsou kompletní brzdové kity velkých (až 405 mm) vrtaných nebo drážkovaných brzdových kotoučů , velkých 4–8 pístkových třmenů v různých barvách, speciálních výkonných destiček, pancéřových hadic, adaptérů pro třmeny a montážního materiálu. Jedná se o nejvýkonnější brzdové komponenty dostupné na trhu ze stejné kuchyně jako závodní brzdy například pro Formuli 1. Brembo Gran Turismo je ideální řešení pro okruhové nadšence, pro opakované brzdění z vysokých rychlostí na dálnici, těžká SUV nebo prostě pro všechny, kdo hledají exkluzivní vzhled svého vozu.

 • Kompletní brzdový kit na nápravu obsahující dvojdílné kotouče (technické info kompletně viz. řada Turismo), případně u lehčích vozů klasické jednodílné odlitky (viz. řada Sport), 4–8 pístkových třmenů, speciálních destiček, pancéřových hadic, adaptérů pro třmeny a montážního příslušenství.
 • Vždy možnost výběru vrtané nebo drážkované varianty kotoučů.
 • Možnost výběru z několika barev třmenu dle přání zákazníka (většinou červená, černá, stříbrná, někdy žlutá a zlatá).
 • Grand Turismo kity obsahující 6 nebo 8 pístkové třmeny jsou navíc vyrobeny z jednoho kusu materiálu – tzv. monoblock, což téměř znemožňuje jakékoliv deformace materiálu v důsledku extrémní teploty a zatížení a navíc přináší vynikající odezvu a cit v dávkování brzd.
 • Vybrané kity mají platnou evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích dle TÜV ABE, čemuž odpovídá i homologovaná směs destiček. Pro výhradně okruhové použití lze dodatečně dodat i několik dalších směsí destiček.
 • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.

 

Brzdové sady Brembo Gran Turismo Racing

Řada Brembo Gran Turismo Racing jsou stejné kompletní brzdové kity jako u řady Brembo Gran Turismo, pouze s jedním, avšak zcela zásadním rozdílem. Jsou zde použity skutečné závodní třmeny ze speciální vysokopevnostní a lehké hliníkové slitiny, které jsou vyrobeny z jednoho kusu. Jedná se o naprosto stejné komponenty, které jsou používány například v MS v Rally továrními speciály WRC.

 • Nejvýkonnější ocelové brzdy na této planetě dostupné běžným smrtelníkům.
 • Kompletní brzdový kit na nápravu obsahující dvojdílné kotouče (technické info kompletně viz.řada Turismo), 4 nebo 6 pístkových hliníkových třmenů s radiálním uchycením, speciálních destiček, pancéřových hadic, adaptérů pro třmeny a montážního příslušenství.
 • Díky závodním třmenům získáte ještě nižší neodpružené hmoty pro maximální kontakt kol s vozovkou, ale hlavně geniální cit v brzdovém pedálu a naprostou jistotu, že tyto brzdy nepoznají „fading“.
 • Není zde možnost výběru barvy třmenů. Jsou totiž vyrobeny ze speciální hliníkové slitiny, která je poniklována a je do ní laserem vypálené červené logo Brembo. Ve světě brzd neexistuje nic, co by bylo více „cool“.
 • Vybrané kity mají platnou evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích dle TÜV ABE, čemuž odpovídá i homologovaná směs destiček. Pro výhradně okruhové použití lze dodatečně dodat i několik dalších směsí destiček.
 • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.

Brzdové kotouče Brembo Sport

Řada Brembo Sport představuje sady vrtaných nebo drážkovaných brzdových kotoučů. Jsou vyráběny v OE rozměrech – tzn. jedná se o přímou náhradu standardních kotoučů bez jakýchkoliv nutných úprav. Cenově dostupné všem automobilových nadšencům již od cca 3000 Kč bez DPH za sadu 2 kotoučů. Nabídka této řady pokrývá většinu oblíbených aplikací evropského vozového parku (i modelově starších) a nejvyhledávanější asijské a americké vozy. Oproti sériovým kotoučům jsou brzdové kotouče řady Brembo Sport vyrobeny z vysoce teplotně odolné vysokouhlíkové oceli, díry nebo drážky navíc zajišťují další odolnost proti tepelným deformacím při zatížení, odvod plynů, které vznikají při spalování směsi destiček a mají za následek silné vadnutí brzd. Další významnou funkcí děrování a drážkování je, že odvádí vodu za mokra pryč z povrchu kotouče pro okamžitou reakci brzd. Tím nám vychází ideální celoroční použití se spoustou benefitů při nesnížené životnosti - ideální a cenově dostupné řešení pro každého automobilového nadšence od největších brzdových specialistů na světě.

 • Možnost výběru vrtaných nebo drážkovaných kotoučů – sortiment pokrývající většinu oblíbených evropských modelů a některé japonské.
 • Vysoká teplotní odolnost a odolnost proti deformacím při velkém zatížení díky speciální vysokouhlíkové litině a systému chlazení.
 • Lepší nástup brzdného účinku a trvalý brzdný výkon za každého počasí – voda, sníh atd.
 • Antikorozní ochrana.
 • Bez jakýchkoliv úprav – rozměrově odpovídá originálním kotoučům Vašeho vozu.
 • Použití i se standardními destičkami – doporučujeme originální destičky Brembo z naší nabídky.
 • Téměř všechny produkty řady SPORT mají evropskou homologaci pro provoz na pozemních komunikacích – TÜV ABE.
 • Samozřejmostí všech Brembo High Performance produktů je plná kompatibilita s brzdovými systémy ABS, ESP atd.

Brzdové destičky Brembo Sport

Brzdové destičky Brembo Sport jsou navrženy pro řidiče orientované na výkonnost. Sportovní brzdové destičky Brembo představují první úroveň vylepšení pro všechny brzdové systémy. Tyto produkty byly vytvořeny pro řidiče se sportovními ambicemi, a obecněji, pro každého, kdo chce maximalizovat potenciál svého auta. Tyto destičky se mohou pochlubit maximální úrovní kvality výroby a použitím pokročilých materiálů, které může nabídnou pouze Brembo. Nabízejí vynikající výkon i bez zahřívání a při nízkých rychlostech, a díky specifickým třecím materiálům, které zajišťují konstantní tření při všech teplotních rozsazích. Kromě zvýšení výkonu, tento materiál také zajišťuje vynikající tichost chodu a snížení opotřebení obložení a kotouče.

Sportovní brzdové destičky Brembo nabízí také výjimečnou přesnost brzdového pedálu, a díky tomu i úplnou kontrolu nad brzdnou sílou. I když pracují nejlépe při teplotách mezi 200 a 300 ° C, mohou vydržet mnohem vyšší teploty - až do 600 ° C - a jsou navrženy tak, aby poskytovali jak vynikající výkon tak i uspokojivou úroveň komfortu. Toto jsou tedy ideální brzdové destičky pro řidiče, kteří vyžadují to nejlepší pro jejich brzdy, a to i při každodenním použití.

 

 

 

Go to top